+48 665 312 958
fundacja@atalaya.pl

Co dobrego może wydarzyć się z Twoim 1%?


Fundacja w 2015 działała i rozwijała się intensywnie. Zrealizowaliśmy przez ten czas siedem projektów i objęliśmy wsparciem 143 osoby. Jednym z tych projektów był zorganizowany z Waszą pomocą wyjazd mikołajkowy dla wychowanków Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny “Koło”. Nic nie pokaże w pełni emocji, jakie towarzyszyły nam i dzieciom w tym czasie. Dzięki Wam stało się możliwe zorganizowanie kilku dni, podczas których dzieci (i młodzież!) mogły zaznać wolności, partnerstwa, ciepła, uwagi, sprawczości, zabawy i odpoczynku – w tym aktywnego, takiego jak jazda konna czy spacery. Takie wyjazdy dają też dość unikalną możliwość spokojnej rozmowy na wiele nurtujących młodzież tematów, na które na co dzień nie ma miejsca.

Relację z naszego wyjazdu poniżej:

Widzimy, jak dzieciom takie wyjazdy służą, jak się cieszą i ile dobra wydarza się podczas tych dni, dlatego już planujemy kolejne takie wydarzenie.

Co wspaniałego może zrobić w 2016 Wasz 1% przekazany z rozliczenia PITu?

Może pomóc nam opłacić kolejny grudniowy wyjazd (właśnie w tym roku) – tym razem na dłużej i dla większej grupy dzieci (mamy nadzieję!).  Cały dochód z 1% zostanie przeznaczony na wyjazd dla dzieciaków w grudniu tego roku.

Aby wesprzeć fundację w formularzu PIT wpisz numer:

KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:
10402 – Grupa OPP – Atalaya