+48 665 312 958
fundacja@atalaya.pl
 • Duży Temat to zbiór pięciu modułów, składających się z tematów, które naszym zdaniem, w życiu dziecka są najważniejsze. Szczerze wierzymy, że obszary, które tu zawarliśmy są podstawą do zdrowego i świadomego rozwoju osoby wkraczającej w nowy etap życia, jakim jest dorastanie.

  Celem zajęć jest zarówno budowanie świadomości własnego Ja, praca nad rozpoznawaniem własnych emocji, jak i zwiększenie wrażliwości na nasze otoczenie, problemy, które możemy w życiu napotkać oraz decyzje,
  które będziemy podejmować.

  • Dla kogo? Uczniowie i uczennice w wieku od 11-16 lat (klasy VI oraz gimnazjum);
  • Liczba spotkań: program całoroczny – zajęcia 1 w tygodniu;

  Zapytaj o ofertę


  Zdajemy sobie sprawę, że niektóre z poruszanych zagadnień czasem budzą wątpliwości i niepokój wśród rodziców. Jednak, doświadczenia wychowawców, lekarzy i psychologów jednoznacznie pokazują, iż głównym problemem jest brak dostępu do rzetelnych informacji.

  Coraz częściej internet staje się głównym medium pozyskiwania treści na tematy uważane za tabu. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której szóstoklasiści mogliby zmierzyć się z obawami i wątpliwościami związanymi z dorastaniem oraz wspieranie ich w rozwoju kompetencji intrapersonalnych i interpersonalnych.