+48 665 312 958
fundacja@atalaya.pl
 • Lans na brodacza i minimalizm są już totalnie passé!
  Teraz wchodzi moda na EMPATIĘ!
  Wraz z najbardziej EMPATYCZNYMI LANSERAMI Warszawy: STAND-UP BARTEK ZALEWSKI & JASIEK BORKOWSKI stworzyliśmy niezapomnianą akcję charytatywną w BARdzo Bardzo.
  1. grudnia 2016 EMPATYCZNI LANSERZY mogli pośmiać się z nami, wypić coś mocniejszego i przegryźć coś lekkiego, ale przede wszystkim okazać trochę empatii nam i Naszym Dzieciakom z Domu Dziecka.

  Słowniczek pojęć dla niewtajemniczonych

  EMPATYCZNI LANSERZY – to grupa ludzi, którzy wiedzą, że empatia to nie jest zupa z Azji!!! I potrafią czerpać radość z pomagania innym POLSKI STAND-UP – ten, który nie jest amerykański to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością (źródło: Wikipedia)

  EMPATYCZNI LANSERZY – to grupa ludzi, którzy wiedzą, że empatia to nie jest zupa z Azji!!! I potrafią czerpać radość z pomagania innym

  POLSKI STAND-UP – ten, który nie jest amerykański 🙂 to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością (źródło: Wikipedia)

  BARTOSZ ZALEWSKI – w 2010 zadebiutował w formule stand-upowej. Jego teksty powstają na przecięciu niemocy wobec nałogów i walki ze sobą. Całość złapana w gęstą siatkę odniesień, wypatroszone nożem trudnych relacji, obtoczone w mące (zwykłej, tortowej), usmażone na głębokim zwątpieniu i podawane z nutką psychozy. W setach łączy piwo z wódką, dziwny świat dziwnych ludzi. Szczepiony, korzysta z kuwetki, 1,87 m wzrostu, nos krzywy, słownictwo bogate i wulgarne zarazem

  JASIEK BORKOWSKI – jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął w 2010 roku zdobywając uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym Stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego, w TVP2 w programie “Tylko Dla Dorosłych” oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego, co jest powodem jego…kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń

  BARdzo bardzo – to nowe klubowe miejsce na mapie Warszawy, w którym wszystko jest bardzo bardzo…

  1. GRUDNIA – to taki dzień tygodnia, w tym przypadku zwany czwartkiem, podczas którego zebrało się mnóstwo cudownych ludzi, którzy empatię chcieli lansować razem z nami.

  COŚ MOCNIEJSZEGO – alkohol, który jest “bardzo bardzo”

  COŚ LEKKIEGO – pyszne finger food od DAMIANA “WIELKIE SERCE” LISA i jego Manufaktura Smaku Damian Lis. Jego kuchnia jest ciężka do zapamiętania wizualnie… bo za szybko znika z talerzy

  MY I NASZE DZIECIAKI – My to fundacja ATALAYA, która już od 2 lat empatycznie lansuje się na mieście, a robimy to dla NASZYCH DZIECIAKÓW Z DOMU DZIECKA, które po prostu tak jak my wszyscy, chciałyby jechać na zimowe wakacje.

  Dochód z imprezy, zgodnie z życzeniem dzieci i młodzieży, przeznaczyliśmy na wyjazd zimowy
  i prezenty pod choinkę.
  Dbając o wizerunek dzieci relacja z wyjazdu udostępniana była bezpośrednio naszym darczyńcom. Więcej informacji na temat akcji znajduje się w podcascie “Czy empatię można lansować” w ramach audycji “Babska Dżungla” (klik)


  Nasi partnerzy:

  logotypy lansujemy

  Save