+48 665 312 958
fundacja@atalaya.pl

20 Stand-Upów i Fundacja Atalaya zapraszają na kozetkę

 • Kup bilet Licytuj Darowizna

  Wraz z komikami z kanału “20 Stand-Upów” organizujemy imprezę charytatywną, podczas której dobrą zabawą zamierzamy opłacić wymarzone wakacje naszej młodzieży z warszawskich domów dziecka. Już 20 czerwca o 19:00 będziecie mogli zobaczyć najciekawszych stand-uperów w Grizzly Gin Bar. Podczas wydarzenia oraz w internecie już teraz licytować można niepowtarzalne i pożądane fanty.


  Na miejscu i w internecie odbędą się aukcje takich fantów jak książka “Potrawy z jarmużu” z dedykacją od Nergala, książkę „Przygody Mikołajka” od Majki Jeżowskiej, piłki z autografami reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn, gadżety od Youtuberów, lot w tunelu aerodynamicznym i wiele innych. Idąc na stand-up i licytując fanty wspierasz młodzież, która w życiu ma trochę pod górkę.

  Na scenie pojawią się:

  1. Łukasz Lotek Lodkowski – Lotek jest ewenementem, komikiem który zdobywa serca ludzi w tempie jakiego jeszcze nie było. Zobaczenie go na żywo to jeszcze inna sprawa, bo zetknięcie z tą energią jest czymś czego się nie zapomina.
  2. Jasiek Borkowski – Jeden z najbardziej charakterystycznych komików w Polsce. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego, co jest powodem jego… kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.
  3. Rafał Rutkowski – Jako aktor nie zagrał niestety w „Smoleńsku”, ale ma nadzieję na sequel. Jako stand-uper marzy o duecie z Januszem Rewińskim, ale wie, że najpierw musiałby zagrać w „Smoleńsku”.
  4. Błażej Krajewski – Spec od imitacji głosów i wykorzystywaniu ich w swoich setach komediowych. Zdecydowanie jeden z najzdolniejszych komików, którzy przecierają szlaki dla kolejnych śmiałków w tej formie komedii.
  Całą imprezę poprowadzi Karol Modzelewski. W tej roli bawi się świetnie prowokując, i uruchamiając wyobraźnię.

  A dlaczego na kozetkę?

  Na co dzień wspieramy dzieciaki i młodych w rozwoju ważnych kompetencji psychologicznych. Pamiętamy jednak, że często to czego potrzebują najbardziej zarówno my jak i oni to dobra zabawa. Trenerzy z Atalaya pracują z nimi na co dzień wspierając ich w procesie usamodzielnienia. Teraz liczymy na Was, że dorzucicie się do wymarzonych wakacji nad morzem.

  Jeśli nie możesz dołączyć do nas 20 czerwca, zachęcamy do dorzucenia dowolnej kwoty. Każdy grosz się przyda.

  Wpłacam przez Transferuj.pl Wpłacam przez Paypal