Regulamin udzielania darowizn na rzecz Fundacji Atalaya

§1
Sposób zbierania i cel wykorzystania darowizn

 1. Darowizny wykorzystane będą jedynie na działania zgodne z naszymi celami statutowymi.
 2. Darowiznę można przeznaczyć na cel wybranego projektu bądź na ogólną działalność Fundacji Atalaya.
 3. Darowizny na rzecz danego projektu można dokonać za pomocą modułu płatności znajdującego się na stronie tego projektu lub wybierając na stronie “Wesprzyj nas” w formularzu przekazania darowizny opcję: “Chcę przekazać darowiznę na konkretny projekt”, a następnie z listy rozwijanej wybrać jego tytuł.
 4. W przypadku niektórych kampanii podajemy cel zbiórki i kwotę docelową, którą chcemy zebrać. W takiej sytuacji na stronie projektu podana jest łączna kwota zebranych pieniędzy lub/i procentowy ich wskażnik. Ta kwota nie jest udostępniana w czasie rzeczywistym i może odbiegać od rzeczywistej sumy darowizn w danej chwili.
 5. Darowizny na ogólne cele statutowe Fundacji Atalaya można przekazać po kliknięciu „Wesprzyj nas” na stronie https://www.atalaya.pl.
 6. Darowizny są obsługiwane przez operatorów płatności:
  – system płatności tpay.com – serwis internetowy, który jest prowadzony przez Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Św. Marcin 73/6, 61-808 Poznań, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000309098, posiadającą nr REGON 300878437, NIP: 777-306-15-79, adres strony internetowej: http://tpay.com, e-mail: kontakt@tpay.com.
  – firmę PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A z siedzibą pod adresem L-1150 w Luksemburgu.
 7. Darowiznę można wpłacić za pośrednictwem kanałów płatności udostępnionych przez firmy Krajowy Integrator Płatności S.A. i PayPal, tj. przy pomocy e-przelewu, karty płatniczej i przelewu w oddziale banku lub na poczcie, a także poprzez przelew na konto bankowe.
 8. ePrzelewy realizowane są w ten sposób, że Darczyńca dokonujący wpłaty darowizny po wyborze banku, z którego chce dokonać płatności, zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego banku. Po zalogowaniu się Darczyńca otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, Darczyńca powraca do strony internetowej Fundacji Atalaya.
 9. Udzielane darowizny mają charakter darowizn jednorazowych.

§2
Dane osobowe

 1. Wpłacając darowiznę wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzebę obsługi darowizny. Gromadzimy następujące dane: adres e-mail oraz kwotę darowizny. Więcej informacji na temat gromadzenia i przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej polityce prywatności.
 2. Fundacja Atalaya nie będzie przetwarzać ani udostępniać innym podmiotom danych o Darczyńcach i dokonanych przez nich wpłat darowizn bez ich wiedzy i zgody.

§3
Zwrot darowizny

Każdy darczyńca ma prawo zażądać zwrotu darowizny w terminie 7 dni od jej wpłacenia. To na wypadek, kiedy pieniądze trafią do nas przez przypadek. W celu uzyskania zwrotu napisz do nas na adres: fundacja@atalaya.pl. Prosimy o umieszczenie w temacie słów: „Zwrot Darowizny”.

§4
Bezpieczeństwo wpłat

Chronimy Twoje wpłaty przy pomocy bezpiecznego certyfikatu SSL, dokładnie tak jak Twój bank. Dzięki niemu wszystkie przesyłane informacje są zaszyfrowane. W celu zrealizowania płatności korzystamy z bezpiecznych operatorów płatności: tpay.com, prowadzonego przez Krajowy Integrator Płatności S.A. oraz PayPal.

Skip to content