Młodzież o nas

Fundacja jest bardzo pomocna, uczy nas nie tylko przez teorie, ale najbardziej przez praktyki.
Dzięki niej otworzyłam się na ludzi – poprzez wyjazdy, odblokowuje coraz bardziej swoją barierę językowa. Atalaya jest N.I.E.S.A.M.O.W.I.T.A.
Osoby które tam pracują również są cudowne. Porozmawiają z Tobą kiedy myślisz, ze świat przed Tobą się zamyka. Mowię tutaj o całym teamie Atalayi, ale i również o wolontariuszach, których tam poznałam!
W fundacji mogę się rozwijać i bawić jednocześnie. Nigdy nie wypowiem złego słowa na swój drugi dom jakim jest ATALAYA!

Uważam, że robicie mega robotę, nigdzie nie dostałem takiego wsparcia i pomocy i będę wam wdzięczny do końca życia.

Nie da się opisać naszej Fundacji jednym czy dwoma zdaniami. Bo nie opiszemy tego wspaniałego miejsca! Dzięki Fundacji, nauczyłam się tyle rzeczy które zmieniły moją osobę na lepszą. Zajęcia są bardziej przydatne niż niektóre lekcje w szkole ponieważ wykorzystamy je w przyszłości

To ile nauczyłam się dzięki Atalayi jest zbyt dużo żeby wymieniać bo każdy by mi zaczął zazdrościć.
Jestem w kolejnym projekcie, w którym nauczyłam się więcej nowych rzeczy które przydadzą mi się w przyszłości która zmierza do mnie dużymi krokami. Angielski – opanowany i nauczony więcej przez parę dni niż tyle miesięcy nauki w szkole. Jednak to co najbardziej zawdzięczam fundacji jest wsparcie, troska, poświęcony mi czas, duża ilość rozmów które otworzyły mi oczy i pomogły w odkrywaniu siebie oraz spostrzeganie swoich zalet jak i wad.
Jest to miejsce w którym mogę być sobą i poczuć się bezpiecznie. Ludzie którzy tam są – zawdzięczam im wiele, naprawdę wiele. Nie wstydzę się tego, ze jestem podopieczna fundacji. Wręcz przeciwnie – Cieszę się, że mogę tam być, brać udział w różnych projektach i spędzać z nimi czas. Dziękuję Wam!

Znajomość z Atalaya na pewno nauczyła mnie bardziej wierzyć w siebie i wiem że są tacy ludzie którzy chcą mi pomoc odnośnie mojej kariery i przyszłości.

Stało się dla mnie to jednym z ważniejszych miejsc w życiu i wiem że mogę zawsze tam przyjść będę mile widziana, i nie ważne czy będę go posiadała ale wiem ze wyjdę z uśmiechem na twarzy i pozytywnym myśleniem „co będzie jutro”.

Z wami niemożliwe staje się możliwe.

Atalaya jest fundacją, która realnie pomaga poprzez wzmocnienie podopiecznych i zachęcanie ich do próbowanie swoich sił w życiu codziennym.

Serio dużo wam zawdzięczam i tak samo cieszę się że mam możliwość jeszcze z wami współpracować po 18 roku życia.

Dla mnie „fajne” jest samo miejsce. To jest jedna z rzeczy z której cieszę się najbardziej jaka dała mi placówka. Nie ma nic co mi się nie podobało bo uważam osobiście że dużo od was wyniosłam i mam nadzieję że jeszcze uda mi się wynieść.

Bardzo mi pomogłyście i jesteście super.

Tak jak rozmawiałyśmy dorosłość już poczułam a u was mogę sobie pomoc i w jakimś sensie odpocząć.

Pomoc w odnalezieniu siebie.