Wesprzyj nas

Darowizna na cele statutowe

Dzięki Twojemu wsparciu możemy pomagać młodzieży w usamodzielnieniu. Podoba Ci się to, co robimy? Przekaż nam darowiznę:

  • mBank S.A. PL 26 1140 2004 0000 3802 7627 7716
  • W tytule przelewu prosimy wpisać “Darowizna na cele statutowe”
  • Darowiznę możesz odpisać od podatku
  • Fundacja Atalaya, ul. Wolska 66/39, 01-134 Warszawa

Darowiznę możesz również przekazać w EUR.

  • mBank S.A. PL59 1140 2004 0000 3512 0465 0786
  • Nr SWIFT banku: BREXPLPWMBK
  • W tytule przelewu prosimy wpisać “Darowizna na cele statutowe”
  • Fundacja Atalaya, ul. Wolska 66/39, 01-134 Warszawa

Nasi darczyńcy

Dziękujemy za ogromne wsparcie firmie PEPCO! Dzięki Wam nasze mieszkania wspomagane są zaopatrzone we wszystkie potrzebne dodatki a młodzież dostaje super wyprawki do własnych mieszkań. 

Jak cudownie jest otrzymać miłą wiadomość o Darczyńcach! Z przyjemnością się nią z Państwem dzielimy – do grona naszych Przyjaciół dołączył sklep z biżuterią: https://925.pl/ Serdecznie Wam dziękujemy i zachęcamy wszystkich, by wyciągać pomocną dłoń w stronę potrzebującej Młodzieży.

Kolejna firma, którą z przyjemnością dołączamy do naszej Listy Wdzięczności, to  Centrum Pomocy Odszkodowawczej.Cieszy nas, że los Podopiecznych Fundacji Atalaya nie jest Państwu obojętny! Wspólnie możemy czynić wiele dobrego dla Potrzebujących.

Firma Scandi Poster podarowała nam plakaty, które zdobią ściany w naszych mieszkaniach. Małe dodatki, duża radość! 🙂

Z remontami nie poszło by nam tak łatwo gdyby nie firma Majster-Pol. Dziękujemy za wsparcie!

Powitaliśmy Nowy Rok z nadzieją i optymizmem. Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze powody do radości – wsparła nas firma DIOLUT. Niech darowizna od Państwa będzie zwiastunem lepszych dni, które właśnie nadeszły! Dziękujemy.

Jak to dobrze, że pamiętają o nas Państwo mimo niesprzyjających okoliczności. Tegoroczna jesień nas nie rozpieszcza, dlatego każde wsparcie z zewnątrz to duża pomoc. Dziękujemy firmie Polskie Centrum Dachowe za przekazanie darowizny na
rzecz naszej Fundacji.

Z uśmiechem wyróżniamy kolejną firmę zewnętrzną, która zdecydowała się wesprzeć naszą działalność! Załoga Atalaya dziękuje firmie Resto Quality – czyńmy dobro! :))

Do listy Darczyńców z przyjemnością dołączamy jeszcze jedną firmę – Przedsiębiorstwo HAK . Serdecznie dziękujemy za niesienie pomocy na rzecz młodych osób, które szczególnie potrzebują uwagi!

Dziękujemy kolejnej firmie, która zechciała nas wspomóc – to Agencja INSEO Dołączamy Państwa do naszej Listy Wdzięczności z nadzieją, że będzie się ona stale wydłużać!

Kolejny Darczyńca wspiera Fundację Atalaya. To Agencja IN – dziękujemy! W tej chwili realizujemy kilka wspaniałych projektów, a Państwo pomagają nam przyspieszyć pracę. To bardzo ważne!

Napłynęło do nas świeże, wiosenne powietrze i… kolejny Darczyńca! Dziękujemy firmie Adsystem za to, że są Państwo z nami. Otwierajmy się społecznie, nie bójmy się wyciągnąć ręki do drugiej osoby. Czasem tak niewiele trzeba, żeby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy!

Serdecznie dziękujemy naszemu nowemu Darczyńcy – AIF Kancelarii. Państwa wsparcie pomaga nam w realizacji wielu projektów, mających na celu m.in. wspieranie młodzieży. Bardzo dziękujemy za chęć dzielenia się dobrem – ono zawsze wraca!

Dzięki LPP nasza młodzież może realizować wymarzone kursy! Poczytajcie więcej o akcji House Denim Days na naszej stronie. 

Firma MPM podarowała nam małe sprzęty AGD, dzięki którym nasza młodzież w mieszkaniach może gotować pysznie i zdrowo 🙂 Dziękujemy za wsparcie naszych działań!

Dzięki wsparciu od firmy Gerda nasza młodzież czuje się w mieszkaniach bezpiecznie. Dziękujemy za pomoc w urządzaniu mieszkań!

W naszych mieszkaniach jest przytulnie również dzięki roślinom, które otrzymaliśmy od firmy Tomaszewski. Dziękujemy za wprowadzenie klimatu do wnętrz naszej młodzieży! 

Tegoroczny grudzień jest jeszcze piękniejszy, gdy przybywa nam darczyńców! Dziękujemy z głębi serca firmie Omega System za wsparcie, którego nigdy dość. Dzielmy się ciepłem i pozytywną energią, a ta z pewnością do nas powróci!

Dziękujemy również Sklepowi MURRANO , od którego dostaliśmy darowiznę w tym trudnym czasie. Obecnie realizujemy kilka wspaniałych projektów, a Państwa pomoc umożliwi nam ich szybsze ukończenie.

Nowa pomoc dla naszej Fundacji napłynęła do nas od Kancelarii R.Ptak & Wspólnicy. Dziękujemy serdecznie! Każda cegiełka pozwala nam lepiej i szybciej realizować projekty.

Kolejne wsparcie napłynęło do nas z Wrocławia, gdzie swoją siedzibę ma Agencja AFTERWEB.  Liczymy na to, że z czasem Darczyńców będzie coraz więcej! Nasza Fundacja funkcjonuje między innymi dzięki Wam – dziękujemy!

Nowy majowy Darczyńca, który wywołał uśmiech na naszej twarzy, to Ośrodek Pomocy Poszkodowanym. Po stokroć dziękujemy za pomoc! Nie dość, że udzielają jej Państwo na co dzień, to również po godzinach nie pozostajecie obojętni na los innych. Wspierajmy młodych, a dobro powróci – szybciej, niż się tego spodziewamy. 

Chcemy oficjalnie podziękować nowej firmie – ELIS, która wspomogła naszą Fundację darowizną. Pomoc otrzymaliśmy w trudnym dla wszystkich czasie. Tym bardziej jest ona na wagę złota!

Miło nam poinformować, że nowy Darczyńca zawitał wśród osób wspierających naszą Fundację. Firma Rotortech zechciała obdarzyć nas darowizną. Ty również możesz to zrobić! Sprawdź, jakie projekty obecnie realizujemy i pomóż nam działać na rzecz Młodzieży.

Skip to content