+48 665 312 958
fundacja@atalaya.pl

House – Denim Days

House wspiera nasze działania! Kampanii Danim Days 2020 towarzyszy akcja charytatywna na rzecz naszej Fundacji.  Projektanci marki stworzyli specjalne T-shirty, które idealnie pasują do jeansu. 10 września ruszyła sprzedaż koszulek. 50% przychodu ze sprzedaży House przekaże nam na nasze działania. Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację warsztatów budowania pewności siebie i kursy edukacyjne dla naszej młodzieży.


Dzięki wsparciu firmy House udało nam się zorganizować Świąteczną akcję prezentową. Dostarczyłyśmy 54 paczki do naszych podopiecznych. W środku każdy znalazł świąteczne sweterki i skarpety!

Opis działań fundacyjnych, w ramach środków z kampanii House Denim Days AW20

  1. Kursy edukacyjne dla naszej młodzieży

Niebawem na stronie pojawi się formularz dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z oferty kursów w ramach projektu.

2. Warsztaty „Safehouse” 

Pierwsze spotkanie: 17.09.2020 w Fundacji Atalaya, ul. Wolska 66/39

Cel: budowanie pewności siebie, rozwój akceptacji dla siebie i innych;

Opis: Spotkania warsztatowe dla młodych dorosłych, odbywające się średnio raz w miesiącu, podczas których uczestnicy (każdy może przyjść – formuła Otwartych Drzwi) budują pewność siebie i uczą się być sobą, poprzez wchodzenie w znane i nowe kontakty z innymi uczestnikami, sieciując się, poznając i ucząc wzajemnej akceptacji.

Podczas warsztatów mają miejsce różne działania, będące odpowiedzią na potrzeby młodzieży, np. spotkania z inspirującymi osobami (goście specjalni, mający za sobą podobną do naszej młodzieży historię, którzy w życiu dobrze się mają 😊), wspólne celebrowanie sukcesów z minionego miesiąca, wspólne gry, budujące pewność siebie, czasem też wspólne gotowanie.

Podczas każdego spotkania zbieramy potrzeby i pomysły na kolejne warsztaty.

3. Warsztaty „Mapa Marzeń”- Mikołajkowy wyjazd młodzieżowy

Cel: wsparcie w kształtowaniu przyszłości, rozwój kreatywności, wzmacnianie poczucia własnej wartości i samoakceptacji;

Opis: warsztat rozwojowo-edukacyjny, podczas którego uczestnicy m.in. kreują swoją Mapę marzeń w sposób holistyczny obejmującą wszystkie obszary życia – kondycję i zdrowie, życie zawodowe, edukację, finanse, środowisko, życie duchowe, rozwój osobisty, relacje z rodziną, bliskimi i znajomymi, odpoczynek, rozrywkę, marzenia. Jest to czas, aby kreatywnie pomyśleć, pomarzyć i potworzyć obraz teraźniejszości i przyszłości, stwierdzić, co fundamentalnego jest do zmiany i uruchomić swoje pokłady siły i energii, by tej zmiany dokonać.

LOOKBOOK: https://www.housebrand.com/pl/pl/aw20-denim-days
LANDING AKCJI: https://www.housebrand.com/pl/pl/aw20-ho-charity-denim
FILM: https://youtu.be/_WNj5FJ4VMw