Opowiedz nam swoją historię a my przeniesiemy ją na scenę! Być może w tym miejscu, w tym czasie i z tymi ludźmi nabierze ona dla Ciebie nowych barw
Fundacja Atalaya zaprasza na spektakl pt. „Zwykłe-niezwykłe. Śladami spotkań niosących zmianę” w formule Teatru Playback.
Tematem przewodnim spektaklu będą spotkania, które z różnych względów zostały przez nas zapamiętane i pozostawiły ślad na naszej drodze życia. Temat spektaklu został wybrany we współpracy z młodzieżą, z którą tworzymy projekt „Sieć Debiutów”. Na scenie zobaczycie zespół aktorów składający się z młodzieży oraz kadry Fundacji Atalaya. Wyjątkowość metody podkreśli improwizowana muzyka na żywo.
Spektakl jest skierowany przede wszystkim do młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej oraz ją opuszczającej. Jednocześnie zaproszeni są pracownicy pieczy zastępczej oraz wszystkie osoby, dla których temat usamodzielniania młodzieży jest bliski. To także wydarzenie dla wszystkich entuzjastów metod performatywnych pracy ze społecznością.
Zostań reżyserem własnej historii i zobacz ją na nowo!
Czym jest Teatr Playback? 
Teatr Playback to forma interaktywnego teatru, w której publiczność opowiada historie ze swojego życia, a następnie może zobaczyć je na scenie. Dzięki współpracy między aktorami a widzami, powstaje wyjątkowy spektakl przy akompaniamencie improwizowanej muzyki na żywo. Aktorzy w Teatrze Playback słuchają historii, płynącej od widza, a następnie, działając na swojej intuicji, wrażliwości i zasobach, odgrywają tę historię na scenie.
!!Wydarzenie jest bezpłatne, wejście na spektakl po okazaniu biletu!!
„Zwykłe-niezwykłe. Śladami spotkań niosących zmianę”
📅 11 czerwca 2022 r
⏰ godz. 18.00
📌 Ośrodek Kultury Ochoty „OKO”, ul. Grójecka 75, Warszawa
BILETY DOSTĘPNE NA STRONIE: https://app.evenea.pl/event/playback/
Spektakl realizowany w ramach projektu „Sieć Debiutów” finansowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.
Skip to content